آیا سئو تضمینی حقیقت دارد؟

آیا سئو تضمینی حقیقت دارد؟

آیا سئو تضمینی حقیقت دارد؟

منتشر شده در تاریخ 1398/11/03 توسطadmintarhan

آیا کلمه سئو تضمینی حقیقت دارد؟ یا یک دروغ شیرین بیشتر نیست!

شاید شما هم با این کلمه روبرو شده باشید سئو تضمینی !!! عبارتی بسیار وسوسه کننده برای کشاندن کاربر و مخاطب اما در حقیقت هیچ گونه اعتماد و پشتیبانی پشت این کلمه وجود ندارد! اما به سراغ این برویم که سئو تضمینی چیست؟!!

دروغی شیرین است که به سمتش رفتن عواقب بسیار بدی را برای سایتتان به همراه خواهد داشت

دروغ سئو تضمینی

و اما چرا این جمله حقیقت ندارد؟

در ابتدا باید دانید که تمامی الگوریتم های گوگل همواره در حال تغییر میباشند و کسی نمی داند در الگوریتم های جدید گوگل چه خوابی را برای ما دیده است در واقع اگر سئو سایت فقط آوردن کلمات کلیدی در یک مقاله بدون موضوع و بی محتوا بود شما باید این جمله را باور می کردید ولی متاسفانه اینگونه نیست و اگر شما این کار را انجام دهید یا در حال ساخت مقاله های بی محتوا و تکراری هستید سایت شما توسط گوگل پنالتی خواهد شد و در لیست سیاه گوگل قرار خواهید گرفت و باید با کسب و کارتان خداحافظی کنید.

البته در خیلی از مواقع مشتریان هستند که خواهان یک سئو تضمینی هستند! این مسئله مانند این است که شما یک لوازم الکترونیکی خریداری کرده اید و خواهان گارانتی مادام العمر برای آن هستید بنابر این شرکت هایی که در حال انجام سئو هستند مانند فقط میتوانند ضمانت انجام یک برنامه با کیفیت را به شما بدهند.

سئو

هشدار گوگل به سئو تضمینی !!!

شرکت گوگل بارها اعلام کرده است که با هیچ شرکت برای انجام سئو در ارتباط نیست !و این دروغی توخالی بیش نیست به همین دلیل در هر زمان که عبارت انجام سئو تضمینی را در سایتی مشاهده کردید به آسانی آن شرکت را از لیست خود حذف کنید و بدنبال شرکت هایی بگردید که کیفیت کار را تضمین کنند.

 

فرض کنید که سایت شما را در یک سری از کلمات کلیدی خاص به صفحات اول گوگل بیاورند! و کاربران زیادی به سایت شما مراجعه کنند اما وقتی محتوا بی کیفیتی در سایت شما وجود داشته باشد کاربر سریعا سایت شما را ترک خواهد کرد و گوگل این را متوجه میشود که سایت شما از نظر محتوا یک سایت بی کیفیت میباشد که این یک امتیاز منفی برای شما به ارمغان می آورد !!

الگوریتم کبوتر

بهتر است با الگوریتم کبوتر نیز آشنا بشوید که یک نگهبان بسیار قوی در برابر سئو تضمینی میباشد

همانطور که می دانید نتیجه جست جوی شما با جستجوی یک کاربر در یک شهر دیگر متفاوت است به طوری که اگر یک کاربر کلمه طراحی سایت را در شهر تهران جستجو کند نتایجی را می آورد که اگر یک کاربر دیگر در یک شهر دیگر مثلا شیراز جستجو کند ممکن است آن نتایج را نمایش ندهد الگوریتم کبوتر نتایج را بر اساس موقعیت مکانی آن فرد نمایش میدهد پس عبارت سئو تضمینی یک عبارت بی معنی میباشد!

در آخر هم میتوان نتیجه گرفت که اگر برای انجام سئو سایتتان در حال جستجو هستید به دنبال شرکت هایی بگردید که کیفیت بالایی در انجام کارشان دارند و همچنین میتوانید در صورت داشتن هرگونه سوال در انجام طراحی سایت و یا سئو و بهینه سازی سایت با کارشناسان طراحان وب در ارتباط باشید.

نظرات

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آموزش طراحی سایت

آموزش طراحی سایت از پایه تا پیشرفته

به زودی