افزایش رشد فروش محصولات با چند نکته ساده و طلایی

افزایش رشد فروش محصولات با چند نکته ساده و طلایی

افزایش رشد فروش محصولات با چند نکته ساده و طلایی

منتشر شده در تاریخ 1398/17/03 توسطadmintarhan

چندیدن نکته ساده و ارشمند که فروش محصولات شما را افزایش می دهد!

در این مقاله قصد داریم 10 نکته را به شما اموزش دهیم که با رعایت کردن این نکات میتوانید فروش محصولات خود را در ساییتان افزایش دهید پس با ما همراه باشید. شما هم مانند دیگر مدیران سایت ها  از انجام طراحی سایت این است که شروع به جذب مشتریان بیشتری کنید تا فروش محصولاتتان چند برابر شود.

افزایش فروش محصولات

به طور قطع کم بودن میزان فروش شما به عوامل زیادی بستگی دارد که نمیتوان همه آنها را در قالب یک مقاله آورد ولی ما در این مقاله یکی از این موارد که میتوان گفت مهم ترین دلیل یعنی طراحی سایت میباشد را بررسی می نماییم. نتایج بررسی ها نشان میدهد که مخاطبان و کاربران فقط 9 ثانیه را برای آشنایی با برند شما میکنند و طبق آمارهای انتشار یافته 75 درصد از مخاطبان طبق طراحی سایت شما برند شما را مورد ارزیابی قرار می دهند.

اغلب افراد در اولین بازدید قصد خرید از سایت شما را ندارند و فقط برای مقایسه کردن محصولات به سایت شما مراجعه می کنند که شما میتوانید با یک طراحی زیبا کاربر را جذب سایت خود نمایید.

چندین  نکته برای افزایش فروش محوصلاتتان

1- عنوان ها:

عنوان های سایت شما باید با بیانگر خدمات شما باشند اکثر مخاطبان با خواندن عنوان ها جذب سایت شما میشوند.

2- دادن آفر و خدمات رایگان به مخاطب :

زمانی که میخواهید آفر های ویژه یا خدمات رایگان به کاربران سایت دهید باید به روشنی آنها را برای کاربر به نمایش دربیاورید که با این کار بسیاری از سوالاهای کاربر خود به خود پاسخ خواهد داده شد.

3- نماد های اعتماد :

دریافت نمادهای اعتماد باعث میشود که کاربر راحت تر به سایت شما اعتماد کنند و خرید خود را انجام دهند.

4- پشتیبانی و گفگتگو آنلاین :

استفاده از ابزارهای گفتگو آنلاین هرچند که کاربر از آن استفاده نکند باعث ایجاد اعتماد میشود.

5- فرم های خود را کوتاه کنید!

در طول انجام ثبت نام یک فرم طویل و طولانی روبروی مخاطب خود قرار ندهید بگذارید کاربر با یک آدرس ایمیل و رمز عبور یا شماره همراه در سایت شما عضو شود و اگر جزء مشتریان دائمی شما شد با ترفندهای گوناگون اطلاعات را از مشتری دریافت نمایید.

6- استفاده درست از فضا های خالی در سایت :

سعی کنید از فضا های خالی به درستی در وب سایت خود استفاده کنید فضاهای وب سایت باید فاصله منطقی از هم داشته باشند.

7-ویدئو تولید کنید!

تولید محتوا به صورت ویدئو باعث جذب کاربر میشود همینطور که میدانید اکثر کاربران ایرانی از طریق گوشی موبایل خود به جستجو در وب میپردازند با تولید ویدئو کاربر پسند و جذاب میتوانید باعث افزایش فروش خود شوید.

8- رنگ ها :

توجه داشته باشید که استفاده درست از رنگبندی در سایت شما باعث جذب مخاطب به سایت شما و در نتیجه افزایش فروش محصولات شما خواهد شد طبق آمار مردان بیشتر به رنگ های آبی، سبز و سیاه و زنان به رنگ های  آبی، بنفش، سبز علاقه دارند و کمترین میزان بازخورد از رنگ های  نارنجی و قهوه ای میباشد.

9- استفاده آسان از سایت شما :

سایت شما باید به گونه ای باشد که کاربر به آسانی مطلب مورد نظر خود را پیدا کند و همچنین منوی سایت شما باید به آسانی قابل استفاده باشد.

 

با انجام این چند نکته ساده به آسانی فروش محصولات خود را افزایش دهید و در صورت داشتن هرگونه سوال در طراحی سایت و سئو و بهینه سازی سایت با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

نکات افزایش فروش

 

نظرات

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آموزش طراحی سایت

آموزش طراحی سایت از پایه تا پیشرفته

به زودی